Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacją o konkursie zorganizowanym przez CEMEX POLSKA.

„Koleżanki,  Koledzy,

Ruszyła II edycja flagowego Konkursu „Kreuj zieloną przyszłość z CEMEX„, którego ideą jest wyłonienie najbardziej proekologicznych i innowacyjnych pomysłów zaprezentowanych w pracach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i podyplomowych wyższych uczelni technicznych.

Kierując się przesłaniem „Kreuj zieloną przyszłość z CEMEX” rzucamy Wam wyzwanie, abyście zechcieli wziąć udział w wydarzeniu i poinformowali o nim zainteresowanych. W tej wyjątkowej edycji nie może zabraknąć przecież prac autorstwa Waszych dyplomantów.

Przesyłajcie swoje propozycje, dajcie się poznać rzeszom, niech usłyszy o Was świat.

Laureaci konkursu będą przykładem dla innych,  pozwolą wykazać się kreatywnością, poszerzą wiedzę i umiejętności, ich nazwiska znajdą się wśród elitarnej grupy wybranych. Będą dumnymi reprezentantami swoich Uczelni.

Udostępniajcie zatem informacje o konkursie, promujcie go w intranecie, mediach społecznościowych, wewnętrznych publikacjach oraz na wydziałowych tablicach ogłoszeń i gdziekolwiek jeszcze się da.

Studentko, Studencie wygraj wartościową nagrodę i promuj proekologiczne rozwiązania z CEMEX.

Wspólnie zazieleńmy ten świat!

Zgłoszenie prac odbywa się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej :

https://www.cemex.pl/konkurs-dla-studentow.

Również pod tym linkiem znajdziecie informacje o pierwszej edycji Konkursu, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

Ostateczny termin zgłaszania prac upływa z dniem 31 stycznia 2023 roku.

Jeszcze raz gorąco zachęcamy do udziału !

CEMEX POLSKA”

 

Ten post ma 2 komentarzy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.