Jubileuszowa Inauguracja Roku Akademickiego Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH 2023/2024

75-lecie Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH

Data: 6.10.2023
Godz.: 12.00
Rejestracja od godz. 11.00
Miejsce: AGH, Aula A-0

Plan Inauguracji Jubileuszowego Roku Akademickiego Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH 2023/2024

Koncert Jubileuszowy

Koncert z okazji 75-lecia Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki

Data: 6.10.2023
Godz.: 18.00
Miejsce: AGH, U-2

Udział w wydarzeniu wymaga posiadania biletu wstępu lub zaproszenia.

Formularz rezerwacji biletu dla pracowników, studentów, doktorantów WIMiC AGH

Cena regularna biletu: 130 zł
Cena biletu dla pracowników, studentów, doktorantów WIMiC: 30 zł

Studenci I roku – informacje

Uroczysta Inauguracja

Data: 6.10.2023 (piątek)
Godz.: 11.00-11.40  | Rejestracja dla studentów I roku
Godz.: 12.00 Uroczystość
Miejsce: AGH, Aula A-0

Spotkanie dla studentów I roku z przedstawicielami Władz i Administracji Wydziału oraz z Opiekunem roku

Prowadzący: dr inż. Ewelina Kłosek-Wawrzyn
Godz. 14.30-15.30
Miejsce: AGH, HB-6, Sala 01

Obecność na inauguracji i spotkaniu z Opiekunem roku dla studentów I roku jest obowiązkowa.

Podczas inauguracji odbędzie się uroczysta immatrykulacja studentów. Akt ten, połączony ze ślubowaniem, to symboliczny moment włączenia studentów I roku do społeczności akademickiej. Podczas wydarzenia każdy student I roku otrzyma list immatrykulacyjny potwierdzający przynależność do społeczności akademickiej. Na inauguracji obowiązuje ubiór formalny. Przebieg wydarzenia oraz wizerunek osób w nim uczestniczących będą utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk w celach informacyjnych i promocyjnych Uczelni. Uwieczniony wizerunek stanowić będzie szczegół całości wydarzenia i nie ma on na celu przedstawienia konkretnej osoby. AGH  jest uczelnią dostępną, uniwersalną i otwartą. Jeśli mają Państwo jakieś szczególne potrzeby, proszę nas o tym poinformować – postaramy się wdrożyć odpowiednie rozwiązania.

Poradnik Pierwszaka / przygotowany przez URSS AGH (Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH)

75-lecie Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH