Prof. dr hab. inż. Elżbieta Pamuła oraz dr hab. inż. Aneta Zima, prof. AGH wraz z dr inż. Joanną Czechowską i mgr inż. Konradem Kwietniem właśnie powrócili z 12-dniowego pobytu w Indiach, gdzie zajmowali się realizacją projektu ramach programu Bilateral Indo-Poland Collaboration joint project. Obie Panie Profesor wygłosiły po 5 referatów na zaproszenie i odbyły wiele spotkań, w tym również z najwyższymi władzami Uczelni w Chennai: Anna University Chennai, SRM Institute of Science and Technology, CSIR-Central Leather Research Institute Council of Scientific & Industrial Research i Stella Maris College, Chennai oraz w Bangalore w Ramaiah Institute of Technology. Na spotkaniach omawiano możliwości współpracy naukowej pomiędzy AGH, a wyżej wymienionymi jednostkami.
Ponadto nasi przedstawiciele WIMiC uczestniczyli w International Workshop on Biomaterials for Tissue Engineering and Drug Delivery [BIOTMEDD 2023] na którym zaprezentowali swoje najnowsze wyniki badań.
W październiku tego roku będziemy gościć również delegację z Indii na WIMiC AGH